Vojenské letouny - moderní - 1:72

Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BOIKIDO

Newsletter

Zobraziť v plnej veľkosti

Starter Set lietadlo A55204 - De Havilland Vampire T11 (1:72)

CF_30-A55204

Model lietadla na zlepenie

Viac detailov

15,44 €

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii

Model lietadla k zlepeniu. Veľkosť: 1:72; 14,6 cm. Balenie obsahuje: 55 dielikov na zlepenie, lepidlo, 2 štetce a 6 farbičiek (11, 24, 33, 53, 56, 86).

Informácie o originálu:
De Havilland Vampire bol po Gloster Meteor druhým prúdovým bojovým lietadlom, ktoré vstúpilo do služby u RAF. Vampire so svojím dvojitým trupom, ktorý sa mal stať poznávacím znamením lietadiel od de Havilland, sa ako raný prúdový letún dosť osvedčil. Cvičná verzia Vampire T.11 bola vyvinutá z pôvodných bojových verzií au britského letectva slúžila až do roku 1967. Išlo totiž o vynikajúcu tréningovú platformu. Niektoré z nich dodnes lietajú ako vo Veľkej Británii, ako aj inde vo svete.

Farebná schéma:
de Havilland Vampire T.11, peruť č. 14, Novozélandské kráľovské letectvo - 11, 24, 33, 53, 56, 86

Detaily modelu:
Mierka: 1:72
Počet dielov: 55
Dĺžka: 146 mm
Rozpätie krídel: 161 mm
Obtiažnosť: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnica radu Airfix Starter sú ideálne pre začiatočníkov. Každá z nich obsahuje lepidlo, štetec a štyri akrylové farby - skrátka všetko, čo je potrebné k vytvoreniu úžasného prvého modelu!

Doporučené pre deti od 8 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Akrylová farba pre modelárov HUMBROL Acrylic
Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom priamo z plechovky. Pri použití airbrush narieďte vhodným riedidlom, ako je napríklad voda. Dve tenké vrstvy sú lepšie ako jedna silnejší. Obvyklý pomer pri riedení je 2: 1 v prospech farby. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutia, v prípade lesklých a kovových náterov o niečo dlhšie. V prípade potreby zrieďte vodou. Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Obsahuje konzervačné činidlá 5 Chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-one, 2-metyl-2H-izotiazol-3-one (3: 1), 2- Phenoxyethanol.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na báze rozpúšťadla, ktoré je vhodné výhradne pre lepenie modelov.
Návod na použitie: Používajte na bežné plasty používané pri výrobe modelov vrátane polystyrénu a ABS. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom kým nedrží. Spoj schne 10-20 minút, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Prečítajte a uschovajte.
Varovanie! Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie kože. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu pár. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ju v polohe uľahčujúce dýchanie. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú.
Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Top