Vojenské letouny - moderní - 1:72

Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BOIKIDO

Newsletter

Zobraziť v plnej veľkosti

Starter Set lietadlo A55105 - Red Arrows Gnat (1:72)

CF_30-A55105

Model lietadla na zlepenie

Viac detailov

11,05 €

5 ďalších produktov v rovnakej kategórii

Model lietadla k zlepeniu. Veľkosť: 1:72; 16 cm. Balenie obsahuje: 50 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetec a 4 farbičky (11, 19, 33, 34).

Informácie o originálu:
Gnat ( "Komár") bol pôvodne navrhnutý ako ľahký stíhacie lietadlo. Vo svojej dvojmiestne cvičné variante sa však najviac preslávil ako akrobatické lietadlo britskej skupiny Red Arrows, ktorá je celosvetovo známa najmä vďaka výraznému, sýto červenému náteru svojich strojov.

Farebná schéma:
Folland / Hawker Siddeley Gnat T.1, RAF Red Arrows, RAF Kemble, Gloucestershire, Anglicko, 1978/79

Detaily modelu:
Mierka: 1:72
Počet dielov: 50
Dĺžka: 160 mm
Rozpätie krídel: 102 mm
Obtiažnosť: 1
Body Flying Hours: 1

Stavebnica radu Airfix Starter sú ideálne pre začiatočníkov. Každá z nich obsahuje lepidlo, štetec a štyri akrylové farby - skrátka všetko, čo je potrebné k vytvoreniu úžasného prvého modelu!

Doporučené pre deti od 8 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Akrylová farba pre modelárov HUMBROL Acrylic
Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom priamo z plechovky. Pri použití airbrush narieďte vhodným riedidlom, ako je napríklad voda. Dve tenké vrstvy sú lepšie ako jedna silnejší. Obvyklý pomer pri riedení je 2: 1 v prospech farby. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutia, v prípade lesklých a kovových náterov o niečo dlhšie. V prípade potreby zrieďte vodou. Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Obsahuje konzervačné činidlá 5 Chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-one, 2-metyl-2H-izotiazol-3-one (3: 1), 2- Phenoxyethanol.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na báze rozpúšťadla, ktoré je vhodné výhradne pre lepenie modelov.
Návod na použitie: Používajte na bežné plasty používané pri výrobe modelov vrátane polystyrénu a ABS. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom kým nedrží. Spoj schne 10-20 minút, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Prečítajte a uschovajte.
Varovanie! Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie kože. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu pár. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ju v polohe uľahčujúce dýchanie. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú.
Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Top