Vojenské lodě - 1:350

Výrobcovia / značky

Navštívené produkty

BOIKIDO

Newsletter

Zobraziť v plnej veľkosti

Gift Set loď A50132 - HMS Daring Type 45 Destroyer (1: 350)

CF_30-A50132

Model lode na zlepenie

Viac detailov

61,87 €

Model lode na zlepenie. Veľkosť: 1: 350; 43,6 cm. Balenie obsahuje: 203 dielikov na zlepenie, lepidlo, štetce, farbičky a brožúru.

Informácie o originálu:
Šesť britských torpédoborcov triedy Daring (typ 45) predstavuje najpokročilejšie sprievodné plavidlá, aká kedy bola v Británii postavená. Sú navrhnuté tak, aby mohla čo najlepšie chrániť námornej operačnej skupiny pred útokmi zo vzduchu. Za týmto účelom sú vybavené raketovým systémom Sea Viper. Ich strely Aster dovedú zostreliť z oblohy cieľa aj viac ako 70 míľ vzdialenej, ak je to potrebné. Torpédoborce typu 45 však dokážu plniť aj celý rad ďalších rolí, medzi ktorými môžu bez problémov, a to aj narýchlo prepínať.

obsah balenia
• 8 akrylových farieb
• 2 štetce
• 2 lepidlá
• 1 dvanásťstranové brožúra
• HMS Daring: Torpédoborec, typ 45

Farebná schéma:
HMS Daring: Torpédoborec, typ 45

Detaily modelu:
Mierka: 1: 350
Počet dielov: 203
Dĺžka: 436 mm
Šírka: 60 mm
Obtiažnosť: 3
Body Flying Hours: 4

Darčekové sady Airfix sú ideálne pre skúsenejších modelárov. Súčasťou balenia je všetko, čo potrebujete, teda lepidlo, akrylové farby i štetca.

Doporučené pre deti od 8 rokov.

Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Akrylová farba pre modelárov HUMBROL Acrylic
Návod na použitie: Vodou riediteľná akrylová farba. Pred použitím farbu dobre premiešajte. Nanášajte štetcom priamo z plechovky. Pri použití airbrush narieďte vhodným riedidlom, ako je napríklad voda. Dve tenké vrstvy sú lepšie ako jedna silnejší. Obvyklý pomer pri riedení je 2: 1 v prospech farby. Nehorľavá bázy, rýchlo zasychá, 1-2 hodiny do úplného zaschnutia, v prípade lesklých a kovových náterov o niečo dlhšie. V prípade potreby zrieďte vodou. Použitím nevhodného riedidla sa môže farba zničiť! Štetec a pomôcky ihneď po použití vypláchnite vodou. Nádobku po použití pevne uzavrite. Po otvorení spotrebujte čo najskôr, farba prístupom vzduchu zasychá. Chráňte pred mrazom. Obsahuje konzervačné činidlá 5 Chlór-2-metyl-2H-izotiazol-3-one, 2-metyl-2H-izotiazol-3-one (3: 1), 2- Phenoxyethanol.
Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Poly Cement (5 ml)
Lepidlo na báze rozpúšťadla, ktoré je vhodné výhradne pre lepenie modelov.
Návod na použitie: Používajte na bežné plasty používané pri výrobe modelov vrátane polystyrénu a ABS. Lepené plochy k sebe pritlačte miernym tlakom kým nedrží. Spoj schne 10-20 minút, dokonale vytvrdne za 1 hodinu. Prečítajte a uschovajte.
Varovanie! Horľavá kvapalina a pary. Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie kože. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte vdychovaniu pár. PO VDÝCHNUTÍ: Presuňte osobu na čerstvý vzduch a nechajte ju v polohe uľahčujúce dýchanie. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte nádobu tesne uzavretú.
Pozor! Nevhodné pre deti do 8 rokov. Deti môžu výrobok používať iba pod dohľadom dospelej osoby.

Top